•  

  Шановні колеги!

  Раді вітати вас на сайті дистанційного навчання Академії інноваційного розвитку освіти!

  Наші дистанційні курси - це можливість підвищення кваліфікації в зручний для вас час. Головною перевагою дистанційного навчання є те, що не потрібно нікуди їхати, достатньо зареєструватися і обрати найбільш цікавий для себе курс. Крім того, ми пропонуємо:

  - Найцікавіші та найактуальніші теми від педагогів-практиків.
  - Відсутність витрат на дорогу та проживання.
  - Цілодобову онлайн-підтримку тьютора-викладача.
  - Індивідуальні консультації від найкращих українських фахівців, не виходячи з дому.
  - Активне спілкування, співпраця та обмін досвідом впродовж навчання з колегами з інших регіонів.
  - Електронний сертифікат від Академії інноваційного розвитку освіти.

  Детальніше про умови навчання на сайті дистанційного навчання.

Skip available courses

Available courses

 • На дистанційному курсі учасники:

  1. Ознайомляться з демонстраційною версією інтерактивного підручника з мистецтва для 1 класу НУШ,

  2. Опанують конструктор уроків Unimaster, розроблений арт-студією Bristar studio.

  3. Навчаться розробляти інтерактивні власні уроки, створювати тестові завдання та цікаві шаблони для самостійних робіт учнів, використовуючи платформу для створення інтерактивних уроків UNIMASTER. Також слухачі мають змогу навчитися завантажувати додаткові матеріали до уроків (відео, мультфільми, PDF тексти, 2D демонстраційні матеріали тощо).

  Технічні вимоги:
  - на комп'ютері має бути установлений MS Word та Power Poіnt;
  - ОС: Windows (64-розрядна версія) чи Android;
  - забезпечена можливість відтворення звукових файлів.
 • Курс для вчителів предметників, методистів, керівників навчальних закладів які бажають навчитись використовувати сервіси OFFICE 365 для для створення якісних уроків

 • Дистанційний курс “Цифрова репутація педагога” створено для освітян, які бажають дізнаються, з чого складається цифрова репутація вчителя, як формувати свою професійну цифрову репутацію через соціальні мережі, спілкування з цільовою аудиторію та власний контент (створення власного блогу).

 • Курс створений для вчителів та тренерів які прагнуть створити власний, функціональний, сучасний сайт.

 • КУРС ДЛЯ УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ "МІЙ СВІТ БЕЗ ДИСКРИМІНАЦІЇ"

  Дистанційний курс “Протидій дискримінації” створено для освітян, які бажають опанувати теоретичний матеріал з теми протидії дискримінації в освітньому процесі та набути практичні навички організації освітнього процесу на принципах недискримінації. Курс розроблений в рамках проекту "Мій світ без дикримінації" за підтримки ГО "Академія інноваційного розвитку освіти" та ГО "Соціальна дія".

 • Дистанційний курс “Google Classroom - онлайн клас для ефективного навчання” створено для педагогів, тренерів, психологів, які бажають навчитися використовувати Google Classroom для організації он-лайн навчання, перевернутого навчання або використовувати сервіс для створення цікавих завдань для роботи у класі, оцінювати роботи учнів та працювати з електронним журналом.

 • Дистанційний курс “Сайт як педагогічний органайзер вчителя” створено для педагогів, які прагнуть використовувати хмаро орієнтовані технології у навчанні. Детальніше про курс.

 • Дистанційний курс “Google-форми в роботі учителя” створено для педагогів, які бажають навчитися використовувати Google-форми для проведення он-лайн досліджень, опитувань, створювати предметні тести, налаштовувати автоматичну перевірку відповідей та працювати зі статистичними даними.  

 • Дистанційний курс для педагогів і всіх тих, хто бажає навчитись використовувати комп’ютер та мобільні гаджети для економії часу та планування справ


Платформа дистанційного навчання Академії інноваційного розвитку освіти

Skip реєстраціяSkip Calendar

Calendar

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Skip Upcoming events

Upcoming events

There are no upcoming events